Nature's Finest Night Detox tea 120g
Ár:
6.589 Ft
| Természetes éjszakai méregtelenítő teakeverék erőteljes gyógynövényekkel – macskagyökér, máriatövis és fehér tea kivonat. Méregteleníti a májat, megtisztítja a szervezetet és segít gyorsabban elaludni! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- ProGinkgo™ kivonat. A macskagyökér segít megőrizni az alvás minőségét és könnyebben elaludni. Támogatja az ellazulást, a lelki és fizikai jólétet, serkenti az emésztőrendszert és normalizálja a vérnyomást.
- A máriatövis hozzájárul a máj méregtelenítő képességéhez, védi a májat és segít fenntartani a májműködést. Ezenkívül elősegíti az emésztést és a test megtisztulását.
- A C-vitamin hozzáadása segít megvédeni a sejteket az oxidatív károsodástól, és hozzájárul a normál kollagénszintézishez, valamint a csontok, fogak, porcok, fogíny, bőr és erek normál működéséhez.
- Gyógytea kivonatai jobb eredményeket érnhetünk el a normál tea fogyasztásához képest
- Azonnali elkészítés, csak vizet adva egy finom forró vagy jeges tea elkészítéséhez
Hogyan kell használni: Adjunk hozzá 5 g (1 teáskanál) instant teakeveréket egy csészéhez, öntsük fel forró vagy hideg vízzel (150 ml), keverjük össze és igyuk meg. Az ajánlott napi mennyiség 5 g (1 teáskanál).
Figyelmeztetés: Száraz és hűvös helyen tárolandó.Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Összetevők: Instant teakeverék (maltodextrin, fehér tea kivonat (5%), C-vitamin (aszkorbinsav), természetes borsmenta aroma, máriatövis (Silybum marianum L.) kivonat, valerian kivonat (Valeriana officinalis l. )
| Táplálkozási érték | 5 g-ban |
| Energia | 74 kJ/ 17 kcal |
| Zsír | 0 g |
| – ebből telített | 0 g |
| Szénhidrátok | 4,2 g |
| – ebből cukrok | 0,4 g |
| Rostok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Máriatövis kivonat | 100 mg |
| Macskagyükér kivonat | 50 mg |
| C-vitamin | 240 mg |
