Nature's Finest Bloat tea 120g
Ár:
6.589 Ft
5.999 Ft
| Természetes emésztést elősegítő tea kurkuminnal, articsóka kivonattal, kamilla kivonattal és C-vitaminnal. Segíti a puffadást, az emésztést, a máj méregtelenítését és a fogyást. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- ProCurcumin™ kivonat. A kurkumin segít a máj és az epehólyag normál működésében, segít megőrizni a máj egészségét és megakadályozza a zsír felhalmozódását a májban.
- Az articsóka képes megtisztítani és méregteleníteni a májat, miközben segít a túlsúly leadásában és támogatja az emésztést.
- A kamilla segít megszabadulni az emésztési zavaroktól és puffadástól, valamint hozzájárul az emésztési komfortérzethez.
- A C-vitamin segít megvédeni a sejteket az oxidatív károsodástól, és hozzájárul a normál kollagénszintézishez, valamint a csontok, fogak, porcok, fogíny, bőr és vérerek normál működéséhez.
- Gyógytea kivonatai jobb eredményeket érnhetünk el a normál tea fogyasztásához képest
- Azonnali elkészítés, csak vizet adva egy finom forró vagy jeges tea elkészítéséhez
Hogyan kell használni: Adjunk hozzá 5 g (1 teáskanál) instant teakeveréket egy csészéhez, öntsük fel forró vagy hideg vízzel (150 ml), keverjük össze és igyuk meg. Az ajánlott napi mennyiség 5 g (1 teáskanál).
Figyelmeztetés: Száraz és hűvös helyen tárolandó.Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Összetevők: instant teakeverék (maltodextrin, fehér tea kivonat (5%), C-vitamin (aszkorbinsav)), természetes mangó aroma, kamilla (Matricaria chamomilla L.) kivonat, kurkuma kivonat (Curcuma longa), articsóka kivonat (Cynara scolymus L .)
| Táplálkozási értékek | 5 g-ban |
| Energia | 76 kJ/18 kcal |
| Zsír | 0,8 g |
| – ebből telített | 0 g |
| Szénhidrát | 4,4 g |
| – ebből cukrok | 0,4 g |
| Rostok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,03 g |
| Kamilla kivonat | 50 mg |
| Kurkuma kivonat | 25 mg |
| Articsóka kivonat | 12,5 mg |
| C-vitamin | 231 mg (290 % NRV*) |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
5.899 Ft
3.999 Ft
Raktáron
6.099 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.860 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.860 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.820 Ft
