Napfényes cukrászat vegan szaloncukor mogyorós 250g
Ár:
3.290 Ft
|
Mogyorós töltött szaloncukor. Tisztán növényi összetevőkből. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: finomítatlan nádcukor, karobpor, kukorica-italpor, kukoricaszirup, 100% törökmogyoró paszta, 100% földimogyoró paszta, nem hidrogénezett növényi zsír, Tápióka keményítő, Kókuszliszt, Bourbon vanília, napraforgó lecitin, só, berkenye por, mogyoró kivonat.
A szaloncukrok tejszármazékot felhasználó üzemben készülnek.
Tápanyagtartalom (100 g-ban):
| Energiaérték: | 2517 kJ / 606 kcal |
| Zsír: | 44 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 18,4 g |
| Szénhidrát: | 41,9 g |
| - amelyből cukor: | 37,7 g |
| Fehérje: | 8,7 g |
| Só: | 0,1 g |
Tárolási hőmérséklet: Száraz, hűvös helyen.
Származási ország: Magyarország
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.290 Ft
