Mokyen by Majomkenyér Gyömbéres-citromos keksz 50g
Ár:
590 Ft
| Gyömbéres-citromos keksz 50 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: tápiókakeményítő, darált DIÓbél, kókuszvirág cukor, barna nádcukor, kókuszolaj, TOJÁS, datolya paszta, kókuszliszt, őrölt gyömbér (0,77%), citrom sűrítmény (0,49%), útifű maghéj, fahéj, antioxidáns: aszkorbinsav, térfogatnövelő szer: nátrium-karbonátok, aroma (vanillin).
Fontos! A termék nyomokban földimogyorót és más dióféléket (törökmogyorót, mandulát, stb.) is tartalmazhat.
| Átlagos tápérték adatok | 100g termékben |
| Energia | 1918 kJ/460 kcal |
| Zsír | 28 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 15 g |
| Szénhidrát | 60 g |
| – amelyből cukrok | 34 g |
| Rost | 5,9 g |
| Fehérje | 6,1 g |
| Só | 0,2 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Raktáron
499 Ft
449 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
790 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
