Mester Keksztekercs por 350g
|
Felhasználási javaslat:35dkg keksztekercs süteményport, 20dkg porcukrot, 20dkg lekvárt összegyúrunk annyi vízzel, hogy jól gyúrható tésztát kapjunk.
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Mester kenyérmorzsa(rizsliszt,kukoricakeményítő,burgonyakeményítő,kukoricaliszt,kölesliszt,sűrítőanyag (xantán),élesztő,növényi zsír(pálma),só),holland kakaópor 22%,psyllium,rum aroma.
| Tápérték adatok 100g-ban: | |
| Energia: | 1254kJ(298kcal) |
| Zsír: | 4,3 g |
| ebből telített zsír: | 1,7 g |
| Szénhidrát: | 58,2 g |
| ebből cukor: | 0 g |
| ebből fruktóz: | 0 g |
| ebből erithritol: | 0 g |
| Fehérje: | 6,7 g |
| Rost: | 3,5 g |
| Só: | 0,4 g |
