Megabol Whey Mass Gain 3000g vanília
|
A Whey Mass Gain egy minőségi tömegnövelő – magas kalóriatartalmú, komplex szénhidrát-fehérje keverék, mely energiát ad és építőanyagként szolgál az izmok számára. Különböző gyorsaságú felszívódó képességgel rendelkező szénhidrátok keverékét tartalmazza, így hosszantartó időre energiát ad, ezzel lehetővé teszi a glikogén gyors pótlását az izmokban. A szénhidrátokon kívül a termék fő összetevője a tejsavó fehérje koncentrátum (WPC), mely kiváló aminosav forrás, beleértve a BCAA-t is. Ennek köszönhetően hozzásegít az izomszövetek gyors regenerációjához és gyorsítja az izmok növekedését. Továbbá többféle vitamin optimális mennyiségét is kínálja, így gazdagítva a keményen edző sportolók étrendjét. Ez a tömegnövelő főként azoknak ajánlott, akiknél nehezen indul az izomtömegek kiépülése, de a gyors metabolizmussal rendelkezők számára is ajánlott termék. A Whey Mass Gain előnyei
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Vanília íz: Maltodextrin, tejsavó fehérje koncentrátum, búzacsíra fehérje, dextróz-monohidrát, ízesítőanyagok, vitaminok (C-vitamin – aszkorbinsav, PP-vitamin – niacin, E-vitamin – tokoferol, pantoténsav, B2-vitamin – riboflavin, B6-vitamin – piridoxin, B1-vitamin – tiamin, folsav – folacin, biotin, B12-vitamin – cianokobalamin).
Javasolt fogyasztás
50 g terméket (5 evőkanál) keverj el vízben vagy tejben, és fogyaszd napi 1–4 alkalommal.
Tápérték táblázat
| Tápértékek | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1601 kJ / 377 kcal |
| Zsír | 1 g |
| ebből telített zsírok | 0,6 g |
| Szénhidrát | 72 g |
| ebből cukrok | 20 g |
| Fehérje | 20 g |
| Só | 0,3 g |
| B1-vitamin | 0,7 mg |
| B2-vitamin | 0,9 mg |
| B6-vitamin | 0,8 mg |
| B12-vitamin | 1,6 μg |
| Niacin | 8,8 mg |
| Folsav | 220 μg |
| E-vitamin | 6,6 mg |
| C-vitamin | 48 mg |
| Biotin | 30 μg |
| Pantoténsav | 6 mg |
| Aminosavak | 100 g |
|---|---|
| Izoleucin | 4,4 g |
| Leucin | 9,1 g |
| Valin | 4,2 g |
| Lizin | 6 g |
| Metionin | 2,1 g |
| Fenilalanin | 4,6 g |
| Treonin | 4,4 g |
| Arginin | 3 g |
| Alanin | 3,8 g |
| Aszparginsav | 6,8 g |
| Cisztin + Cisztein | 2,8 g |
| Glutaminsav | 26,5 g |
| Glicin | 2,3 g |
| Hisztidin | 1,7 g |
| Prolin | 8,2 g |
| Szerin | 5 g |
| Tirozin | 3,5 g |
| Triptofán | 1,6 g |
