Majomkenyér Vegán Mogyoróvajas keksz 50g
Ár:
749 Ft
| Vegán mogyoróvajas keksz barna nádcukorral, 50 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Gluténmentes
- vegán
- tejmentes
- tojásmentes
- szójamentes
- pálmaolaj-mentes
Összetevők: földimogyoró krém (37,8%), tápiókakeményítő, ivóvíz, barna nádcukor, kókuszolaj, MANDULAliszt, antioxidáns: aszkorbinsav, térfogatnövelő szer: nátriumkarbonátok
Fontos! A termék nyomokban más dióféléket (diót, mogyorót, stb.), mustárt és szezámmagot is tartalmazhat.
| Átlagos tápérték adatok | 100g termékben |
| Energia | 2100 kJ/503 kcal |
| Zsír | 29 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 8,2 g |
| Szénhidrát | 47 g |
| – amelyből cukrok | 18 g |
| Rost | 3 g |
| Fehérje | 12 g |
| Só | 0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
790 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Raktáron
499 Ft
449 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
