Majomkenyér Narancsos-fahéjas keksz finomitott cukor nélkül 50g
Ár:
499 Ft
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: tápiókakeményítő, darált DIÓbél, kókuszvirág cukor, barna nádcukor, kókuszolaj, TOJÁS, kókuszliszt, narancs sűrítmény (4,83%), útifű maghéj, bambuszrost liszt, fahéj (0,57%), citrom sűrítmény, antioxidáns: aszkorbinsav, térfogatnövelő szer: nátrium-karbonátok, aroma (vanillin)
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 2185 kJ/523 kcal |
| Zsír | 28 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 15 g |
| Szénhidrát | 58 g |
| -amelyből cukrok | 33 g |
| Rost | 7,2 g |
| Fehérje | 6,2 g |
| Só | 0,2 g |
A termék nyomokban földimogyorót és más dióféléket (mandulát, mogyorót, stb.) is tartalmazhat.
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Hasonló termékek
Raktáron
499 Ft
449 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.818 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
