Majomkenyér Kókuszos-citromos keksz hozzáadott cukor nélkül 50g
Ár:
790 Ft
| Kókuszos-citromos gluténmentes, vegán keksz, édesítőszerrel, 50 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Gluténmentes
- Tejmentes
- Élelmi rostban gazdag
- Alacsony cukortartalmú
- Szójamentes
- Pálmaolaj-mentes
Összetevők: tojás, mandulaliszt, édesítőszer: xilit, kókuszolaj (17%), kókuszliszt (9,6%), tápióka keményítő, kókuszreszelék (2,6%), citrom sűrítmény (0,7%), útifű maghéj, antioxidáns: aszkorbinsav, térfogatnövelő szer: nátrium-karbonátok, aroma (vanilin).
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 2090 kJ/504 kcal |
| Zsír | 36 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 21 g |
| Szénhidrát | 38 g |
| -ebből cukrok | 2,7 g |
| -poliolok | 20 g |
| Rost | 8,1 g |
| Fehérje | 11 g |
| Só | 0,10 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Raktáron
499 Ft
449 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
