Ma Baker Sugar'd Out Barackos Zabszelet 50 g
Ár:
443 Ft
|
Az MA Baker új Sugar’d Out termékei a következő állomást jelentik az ízletes, kiváló minőségű és természetes alapanyagokból előállított zabszeletek sorában. Ezek a szeletek hozzáadott cukor nélkül készülnek, édesítőszerként valódi gyümölcsöket és datolyaszirupot használnak fel, így biztosítva a természetes, édes – gyümölcsös ízt, az omlós állagot, mindezt a cukor elhagyása mellett. A legjobb minőségű zabból és gyümölcsökből állítják elő. A szeleteket vegetáriánusok és vegánok egyaránt fogyaszthatják. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
- 45% teljes kiőrlésű zab, növényi olaj (pálmaolaj, repceolaj), növényi rost, 4% sárgabarack, aranymazsola, tökmag, datolya, nedvesítő anyag (növényi glicerin), természetes aroma.
Tápérték 100 g-ban
| ENERGIA | 1622kJ 388kcal |
| ZSÍR | 19,8g |
| EBBŐL TELÍTETT ZSÍRSAVAK | 6,2g |
| SZÉNHIDRÁT | 36,5g |
| AMELYBŐL CUKROK | 9,5g |
| ROST | 20,6g |
| FEHÉRJE | 6,7g |
| SÓ | 0,02g |
