Ma Baker óriás szelet kókusz 100 g
Ár:
549 Ft
|
Különlegesen finom gabonaszelet zabból, kókusszal. Vegetáriánusok is fogyaszthatják. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
zab (glutén) 38%,
nem hidrogénezett növényi margarin,
nádcukorszirup,
nyers nádcukor,
sultana mazsola 5%,
kókusz 4%,
növényi glicerin,
szójaliszt,
természetes kókuszaroma
Átlagos tápérték 100 g termékben:
| Energia | 1857 kJ/442 kcal |
| Zsír | 20,6 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 10,7 g |
| Szénhidrát | 61,8 g |
| - amelyből cukor | 24 g |
| Élelmi rost | 4,8 g |
| Fehérje | 5,8 g |
| Só | 0,5 g |
Zabból származó glutént tartalmaz!
Szezámot, dióféléket és szóját felhasználó gyárban készült!
