Ma Baker Csokis Zabszelet (Choc Chip) 100 g
Ár:
396 Ft
|
Ízletes, csokoládéval borított zabszelet zabpehellyelés csokidarabokkal. Alkalmas vegetáriánusok számára. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: zab 32%, csokoládébevonó 18% (cukor, pálmaolaj, zsírszegény kakaópor, emulgeálószer: szójalecitin és E476, aroma), növényi olajok (pálmaolaj, repceolaj), nádcukor szirup, csokoládédarabok 10% (kakaómassza, cukor, kakaóvaj, zsírszegény kakaópor, emulgeálószer: szójalecitin), nádcukor, nedvesítő anyag: növényi glicerin, szójaliszt,
| ENERGIA | 2049kJ 490kcal |
| ZSÍR | 25,3g |
| EBBŐL TELÍTETT ZSÍRSAVAK | 14,6g |
| SZÉNHIDRÁT | 59,1g |
| AMELYBŐL CUKROK | 31,0g |
| ROST | 1,1g |
| FEHÉRJE | 6,0g |
| SÓ | 0,11 |
