Ma Baker Banános Zabszelet (Banana) 90 g
Ár:
396 Ft
| A Ma Baker banános zabszelet kiváló vitamin- ásványi anyag- antioxidáns- és nagyszerű tápanyagforrás. Az emésztőrendszerben fokozza az emésztő baktériumok számát. Kiváló tízóraira, uzsonnára, elegendő energiával látja el a szervezetet a fő étkezések között. Vegetáriánus étrendbe beilleszthető. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Zab 41%, Növényi olaj, Nádcukor, Cukor, Banán 5%, Növényi glicerin, Szója liszt, Aroma
| Átlagos tápérték adatok | 100 g-ban* |
|---|---|
| Energiatartalom | 1 829 kJ / 437 kcal |
| Zsír | 17,9 g |
| amelyből telített zsírsavak | 6,9 g |
| Szénhidrát | 62,1 g |
| amelyből cukrok | 27,8 g |
| Rost | 1,1 g |
| Fehérje | 6,3 g |
| Só | 0,14 g |
