KOKOS-HIBISKUS, Kókusz-hibiszkusz ice tea 45 g
Ár:
1.155 Ft
| Nyári szomjoltó cukor- és kalória nélkül, frissítő ízzel – lehetséges? Igen, ez a TEEKANNE Cool Sensations Ice Tea eper-lime | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
- hibiszkusz 59%
- alma
- kókusz ízű természetes aroma 10 %
- stevia levél
- kókusz
Elkészítés: Tegye a filtert egy pohárba és öntse fel HIDEG CSAPVÍZZEL! Hagyja állni 5-8 percig és máris kész a gyümölcsös üdítő. A teát közvetlenül az elkészítés után fogyassza el.
Csecsemőknek és 3 év alatti kisgyermekeknek nem ajánlott!
Hőtől védett, száraz, hűvös helyen tárolandó.
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom | 6 kj /2 kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 0,3 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
