Kochs Vegán majonéz 450g
Ár:
979 Ft
|
Új, eddig kiszolgálatlan közönséget céloz meg a tojás mentes majonéz, amely igazi megoldást nyújt a tojásallergiában szenvedők és a vegánok számára. A termék nem tartalmaz hozzáadott cukrot, ami a diabéteszesek számára is jó hírt jelent, valamint a piacon fellelhető majonéz termékek zsírtartalmához képest 50%-kal alacsonyabb lesz a zsírtartalma, amely a fogyókúrázóknak is segíthet céljaik elérésében. Próbálják ki, érdemes! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Átlagos tápérték adatok | 100 g-ban |
|---|---|
| Energiatartalom | 291 kcal / 1 197 kJ |
| Zsír | 30 g |
| amelyből telített zsírsavak | 4 g |
| Szénhidrát | 3 g |
| amelyből cukrok | 0,6 g |
| Fehérje | 0,5 g |
| Só | 1,4 g |
