It's us Greta's gluténmentes kukorica száraztészta 200g nagykocka
Ár:
370 Ft
| Tojás- és gluténmentes kukorica száraztészta (nagykocka), Gréta konyhájából. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Főzési idő: kb. 3 perc
Összetevők: 100% kukoricaliszt
Kiszerelés: 200 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1435 kJ/338 kcal |
| Zsír | 0,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 76,0 g |
| - amelyből cukrok | 0,8 g |
| Fehérje | 5,3 g |
| Só | 0,05 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
