HUSOM snack törtborsos 45g
Ár:
1.799 Ft
| Törtborsos szárított marhahús beef jerky, ami megadja azt extralöketet, hogy minden napot egy kis extra lendülettel vészelhess át. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Ha napközben szükséged lenne egy kis extra energiára, fűszerezd meg egy különleges nassolni valóval, a törtborsos szárított marhahús beef jerkyvel. Már a gondolatától is borsos hangulatba kerülsz.
Összetevők: Marhahús 89,9 % (100 g termék 225 g húsból készül), hagyma, só, chilipaprika 0,7 %, fokhagyma, fekete bors 0,2 %, fruktóz, gyömbér. Nyomokban szulfitokat, tejet, szójababot, mustárt, zellert, glutént és dióféléket tartalmazhat. Az allergéneket lásd félkövérrel. A tasak oxigén-abszorbenst tartalmaz, amely nem ehető és felbontás után kidobandó!
| Tápérték táblázat | 100 g termékben |
| Energia | 1017 kJ / 240 kcal |
| Zsír | 2,6 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,3 g |
| Szénhidrát | 1,6 g |
| - amelyből cukrok | 1,3 g |
| Fehérje | 52,6 g |
| Só | 3,5 g |
