Health Market Feketeerdő ízű 250g szaloncukor kókusztejes csokoládéval
Ár:
2.790 Ft
|
Health Market Feketeerdő ízű szaloncukor kókusztejes csokoládéval mártva, édesítőszerekkel Az ünnepi hangulat méltó kiegészítője ez a díszdobozba zárt paleo, vegán szaloncukor eritrittel és steviával édesítve.
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
| Élelmi rostok | |
| Oligofruktóz, inulin, polidextróz | |
| Kókusztejes csokoládé édesítőszerekkel | 20 % |
| Kakaóvaj | |
| kókusztejpor | 19 % |
| Kókusz kivonat, hidrolizált keményítő, alfa-ciklodextrin | |
| Édesítőszerek | |
| Eritrit (16%), szteviol-glikozidok (0,01%) | |
| Élelmi rostok | |
| Élelmi rostok: (polidextróz, inulin) | |
| Tápióka keményítő | |
| Zsírszegény kakaópor | |
| Emulgeálószer | |
| Napraforgó lecitin | |
| Aroma | |
| Édesítőszerek | |
| Eritrit (9%), szteviol-glikozidok (0,02%) | |
| Nedvesítőszer | |
| E422 - Glicerin | |
| Kókuszolaj | |
| Összes megjelenítése |
Tápérték: 100 g
| Energia | 1339 kJ/323 kCal |
| Zsír | 19.7 g |
| amelyből telített zsírsavak | 14.7 g |
| Szénhidrát | 37.6 g |
| amelyből cukor | 2.8 g |
| Fehérje | g |
| Só | 4.5 g |
| Élelmi rost | 0.02 g |
Allergének
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Földimogyoró |
| Diófélék |
Kérjük, hogy fogyasztás előtt minden esetben ellenőrizd az allergén összetevőket a termék csomagolásán.
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.249 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.190 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.790 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.790 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.990 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.190 Ft
