GymBeam Tofu füstölt 200g
Ár:
598 Ft
A Tofu előnyei
A Tofu a hús és a sajt növényi alapú helyettesítője, amely a vegetáriánusok, vegánok és más, hasonló étrendet követő emberek körében vált népszerűvé. Magas a fehérjetartalma, ezért hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ráadásul nem tartalmaz semmilyen felesleges adalékanyagot, ami a tofut az egészséges életmód hívei körében népszerűvé teszi. Meleg és hideg receptekhez egyaránt használható. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Füstölt: víz, szójabab 28%, só, fokhagyma, fekete bors, koaguláns (kalcium-klorid).
| Tápértékek (füstölt) | 100 g |
|---|---|
| Energia | 528,20 kJ/ 126 kcal |
| Zsírok | 7,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,6 g |
| Szénhidrátok | 0,1 g |
| ebből cukor | 0 g |
| Fehérje | 14,4 g |
| Só | 0,90 g |
