GymBeam Tépett Marhahús 250g
Ár:
3.283 Ft
|
Tépett marhahús egy ínyenc élmény azoknak, akik szeretik a tartalmas és minőségi ételeket. Ez egy prémium marhahús, fűvel táplált marhákból, amely hihetetlenül omlós és szaftos a lassú sütésnek köszönhetően. Teljesen tiszta összetételű, felesleges adalékanyagok nélkül, és azonnali fogyasztásra kész. Néhány perc alatt éttermi minőségű ételt készíthetsz belőle. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Marhahús 99%, só 0,8%, bors.
Tápérték táblázat
| Tápértékek | 100 g |
|---|---|
| Energiaérték | 485 kJ/ 114 kcal |
| Zsír | 0,9 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 0,5 g |
| - ebből cukrok | 0,5 g |
| Fehérje | 26 g |
| Só | 2,5 g |
Figyelmeztetés
Száraz, közvetlen napfénytől védett helyen, szobahőmérsékleten tárolandó. Felbontás után hűtve tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó.
