GymBeam Red Deer jerky szárított szarvashús 25 g
|
A szárított szarvashús nagyszerű csemege minden húsimádó számára. Különleges aromájával elvarázsol, amely tökéletesen finom ízt sugall. Ezt a kíméletes szárítási folyamatnak és a gondosan válogatott fűszereknek köszönhető, amelyek igazi ínyencséggé teszik. Magas fehérjetartalommal büszkélkedhet, amely hozzájárul az izomnövekedéshez és -fenntartáshoz, valamint a csontok egészségéhez.
Mindenki étrendjébe belefér, aki odafigyel a táplálkozására, például izomtömegnövelés céljából. A nap bármely szakaszában fogyasztható, és mivel hosszú ideig eláll, remek snacknek bizonyul utazáshoz, iskolába vagy munkába. Mindemellett biztosan nem fog elveszni a kamrában, és a vendégek számára is remek nassolnivaló lehet. Az is különösen értékelni fogja, aki nem rajong az édes rágcsálnivalókért, és inkább a sós ízeket részesíti előnyben.
A Deer Jerky szárított szarvashús előnyei
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Szarvashús, tengeri só, fehérborecet, dextróz, stabilizátor (citruspektin), fűszerkeverék, chili 1.5%, lime aroma 0,8%.
Tápérték táblázat
| Tápértékek | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1111 kJ / 265 kcal |
| Fehérje | 57 g |
| Szénhidrátok | 2 g |
| - ebből cukor | 1,8 g |
| Zsírok | 3,2 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,4 g |
| Só | 4 g |
Figyelmeztetés
Száraz helyen, hőtől védve tárolandó.
