GymBeam Liofilizált eper 100g
Ár:
3.187 Ft
A Liofilizált eper előnyei
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Egész eper – liofilizált 100%.
Javasolt fogyasztás
A nap bármely szakaszában fogyasztható, változatos és kiegyensúlyozott étrend részeként.
Tápérték táblázat
| Tápértékek | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1359 kJ / 323 kcal |
| Zsírok | 1 g |
| - ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| Szénhidrátok | 61 g |
| - ebből cukor | 44 g |
| Rost | 16 g |
| Fehérje | 5,8 g |
| Só | 0,01 g |
Figyelmeztetés
Maximum 25 °C hőmérsékletű és 70% páratartalmú helyen tárolandó.
Allergén figyelmeztetés: A termék nyomokban glutént, szóját, dióféléket és szezámmagot tartalmazhat.
