GymBeam Just Whey 1000 g csokis shake
A Just Whey Grass-Fed Protein előnyei
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Tejsavó fehérje koncentrátum, tejsavó fehérje izolátum, tejsavó fehérje hidrolizátum, csökkentett zsírtartalmú kakaópor, aroma, ásványi anyagok (citromsav magnéziumsói, cink-oxid), vitaminok [E-vitamin (DL-alfa-tokoferil-acetát), B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid)], DigeZyme® - emésztőenzimek keveréke (alfa-amiláz, proteáz, laktáz, lipáz, celluláz), bromelain, édesítőszerek (szukralóz, szteviol-glikozidok).
Javasolt fogyasztás
Keverj össze 1 adagolókanálnyi (30 g) fehérjét 200-300 ml vízben és idd meg. Fogyaszd naponta 1-3 alkalommal a nap bármely szakaszában a fehérje pótlásához.
| Aminosav-profil | 100 g |
|---|---|
| Aszparaginsav | 10,8 g |
| Glutaminsav | 15,3 g |
| Alanin | 4,47 g |
| Arginin | 4,47 g |
| Cisztein | 2,5 g |
| Glicin | 1,76 g |
| Hisztidin | 1,4 g |
| Izoleucin | 6,2 g |
| Leucin | 9,77 g |
| Lizin | 7,59 g |
| Metionin | 1,86 g |
| Fenilalanin | 3,05 g |
| Prolin | 5,07 g |
| Szerin | 3,6 g |
| Treonin | 5,74 g |
| Tirozin | 2,53 g |
| Triptofán | 1,75 g |
| Valin | 6,01 g |
Figyelmeztetés
Étrend-kiegészítő. Édesítőszert tartalmaz. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. A termék nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott étrendet. A termék nem gyermekeknek készült. Terhes és szoptató nőknek konzultálniuk kell orvosukkal. Kisgyermekek elől elzárva tartandó. Száraz, napfénytől védett helyen, szobahőmérsékleten tárolja.
Allergének: Az allergéneket az összetevők között félkövér betűvel emeltük ki.
