GymBeam Hidrolizált Kollagén RunCollg® 500 g zöldalma
|
Hidrolizált Kollagén RunCollg® egy funkcionális ízületvédő, amely hidrolizált kollagén peptideket tartalmaz extra erős C-vitamin adaggal. Hozzájárul a normál kollagén képződéshez a csontok, porcok, vérerek és bőr megfelelő működéséhez. Jól oldódó por formájának köszönhetően, ez az ízületvédő könnyen használható. Hidrolizált Kollagén RunCollg® és előnyei
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
ÖSSZETEVŐK: Hidrolizált kollagén peptidek, C-vitamin (L-aszkorbinsav), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav, almasav), természetes aroma, színezék (spirulina kék, sáfrányos szeklice), édesítőszer (szukralóz).
Adagolás
Keverj össze 1 adagolókanál (18 g) port 250–300 ml vízzel, és fogyaszd el azonnal. Naponta egyszer fogyaszd.
| Tápértékek (Zöld alma) | 100 g | 1 adag (18 g) |
| Hidrolizált kollagén peptidek | 92.5 g | 16.7 g |
| C-vitamin | 5000 mg | 900 mg (*1125 %) |
*Referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8400kJ/2000kcal)
| Aminosav Profil | 100 g-onként |
| Aszparaginsav | 6.6 g |
| Glutaminsav | 12.4 g |
| Alanin | 8.1 g |
| Arginin | 8.4 g |
| Hidroxiprolin | 11.4 g |
| Glicin | 20.6 g |
| Hisztidin | 0.8 g |
| Izoleucin | 1.5 g |
| Leucin | 2.9 g |
| Lizin | 3.4 g |
| Metionin | 0.6 g |
| Fenilalanin | 2.1 g |
| Prolin | 11.5 g |
| Szerin | 3.4 g |
| Treonin | 1.9 g |
| Tirozin | 0.5 g |
| Hidroxilizin | 0.5 g |
| Valin | 2.4 g |
