GymBeam Elk Jerky - szárított jávorszarvas hús 25 g
Ár:
2.949 Ft
|
Az Elek Jerky egy érdekes snack, amely nagyszerű aromájával és ízével gyönyörködtet. Ez kíméletes szárítási eljárással és válogatott fűszerekkel érhető el, melyek igazi csemegévé teszik. Egy másik jellemzője a tápanyagprofilja, amely egyaránt magas fehérje- és alacsony zsírtartalommal büszkélkedhet. Ráadásul nem romlandó, így ideális rágcsálnivaló utazáshoz, iskolába, éléskamrába vagy munkahelyre. Az Elk Jerky előnyei
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Tápérték táblázat
| Tápértékek (fekete bors) | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1139 kJ / 272 kcal |
| Fehérje | 53 g |
| Szénhidrátok | 2.2 g |
| ebből cukrok | 1,8 g |
| Zsírok | 1.8 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| Só | 3.9 g |
