Gymbeam Cikória szirup 250ml
| A cikória szirup a cukor alternatívája, amely finom ízű és sűrű, folyékony állagú, mézhez hasonló. A cukorhoz képest azonban lényegesen kevesebb kalóriát tartalmaz, ezért ideális édesítőszer diétához és fogyáshoz. Alkalmas desszertek, a kedvenc zabkásád, joghurt vagy kávé édesítésére. Emellett magas a rosttartalma. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A cikória szirup a cukor alternatívája, amely magas rosttartalmának és finom ízének köszönhetően édesíti a kávét, a reggeli zabkását és kedvenc desszertjeidet. A cikória szirup a cukor alternatívája, amelynek finom édes íze és sűrű, folyékony állaga a mézre emlékeztet. A cukorhoz és a mézhez képest azonban lényegesen alacsonyabb a kalóriatartalma, mindamellett az édes ízük nagyjából azonos. Ezért a cikória szirupot ízletes cukor vagy méz alternatívaként használják ételek és italok édesítésére, így egy magasabb szintre emelik azokat.
Ez egy édesítőszer felesleges ízfokozó adalékanyagok nélkül. A cikória gyökérből származik, így magas a rosttartalma és ideális például az ételek édesítésére fogyókúra alatt.
A cikória szirup bármilyen ételhez felhasználható, amelyet normál esetben cukorral vagy mézzel édesítenék. Alkalmas kávé és tea ízesítéséhez, vagy adhatod joghurthoz, túróhoz vagy zabkásához. Kellemes édes ízt ad desszerteknek és a palacsintának vagy más édes ételeknek is. Továbbá ízesítheted vele húspácokat, mártásokat vagy dippeket.
A cikória szirup előnyei:
- cikóriagyökérből származó édesítőszer
- állaga a mézhez hasonlít
- finom édes íze van
- mentes az ízfokozásra szolgáló felesleges adalékanyagoktól
- a cukorhoz vagy a mézhez hasonló édességgel rendelkezik
- lényegesen kevesebb kalóriát tartalmaz, mint a cukor és a méz
- magas a rosttartalma
- alkalmas a fogyáshoz
- alkalmas kávé és tea ízesítésére
- zabkásához, joghurthoz vagy túróhoz is alkalmas
- édesíti a desszerteket, palacsintákat, palacsintákat és egyéb édes ételeket
Összetevők: Cikória szirup.
Tárolás: hűvös, száraz helyen tárolandó. Védje a közvetlen napfénytől.
| Tápértékek | 100 g termékben |
| Energia | 681 kJ/ 168 kcal |
| Zsír | 0.0 g |
| - telített zsírsavak | 0,0 g |
| Szénhidrátok | 9 g |
| - cukrok | 9 g |
| Rostok | 66 g |
| Fehérje | 0.0 g |
| Só | 0.00 g |
