GymBeam Anabolic Whey 2500 g vanília
|
Az Anabolic Whey fehérje egy több összetevőből álló fehérje, amely tejsavó fehérje-koncentrátumot (WPC) és kazeint tartalmaz. Ezek kiváló minőségű fehérjét biztosítanak a szervezet számára, amelyek segítik az izomnövekedést és -fenntartást. Emellett glutamin peptidekkel és kreatin-monohidráttal is dúsított, ami növeli a fizikai teljesítményt az intenzív edzések során. Az Anabolic Whey fehérje előnyei
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Vanília íz: WPC 80 (szárított tejsavó fehérje-koncentrátum instant), kalcium-kazeinát, glutamin peptidek (glutén), dextróz, kreatin-monohidrát, aroma, színezék (kurkuma), édesítőszer (szukralóz).
Javasolt fogyasztás
Keverj össze 1 adagolókanálnyit (38 g) 300-350 ml vízzel. Fogyaszd naponta 1-3 alkalommal.
Tápérték táblázat (Minden ízesítés)
| Tápértékek | 100 g | 1 adag (38 g) |
|---|---|---|
| Energia | 1382 kJ/ 325 kcal | 525 kJ/ 124 kcal |
| Zsírok | 3.8 g | 1.4 g |
| - ebből telített zsírsavak | 2.1 g | 0.8 g |
| Szénhidrátok | 22.5 g | 8.6 g |
| - ebből cukor | 18.2 g | 6.9 g |
| Fehérje | 50.2 g | 19.1 g |
| Só | 0.20 g | 0.08 g |
| Kreatin-monohidrát | 4 g | 1.5 g |
| Glutamin-peptidek | 8 g | 3 g |
| Aminosav profil | 100 g-ban |
|---|---|
| Aszparaginsav | 3.61 g |
| Glutaminsav | 11.78 g |
| Alanin | 1.69 g |
| Arginin | 1.61 g |
| Cisztein | 0.77 g |
| Glicin | 1.13 g |
| Hisztidin | 1.07 g |
| Izoleucin | 2.7 g |
| Leucin | 4.47 g |
| Lizin | 3.07 g |
| Metionin | 1.06 g |
| Fenilalanin | 2.21 g |
| Prolin | 4.53 g |
| Szerin | 2.43 g |
| Treonin | 2.13 g |
| Tirozin | 2.05 g |
| Triptofán | 0.68 g |
| Valin | 2.92 g |
Figyelmeztetés
Ne lépje túl az ajánlott napi bevitelt. Ez a termék nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott étrendet. A termék nem ajánlott gyermekek, terhes és szoptató nők számára. Kisgyermekek számára elérhetetlen helyen tárolandó. Száraz helyen, 25°C alatti hőmérsékleten tárolja. Fagyástól és közvetlen napfénytől óvja.
A terméken további módosításokat hajtottak végre a tápértéktáblázaton, amelyet áttetsző címkével módosítottak. Emiatt egyes daraboknál előfordulhat, hogy a tápérték táblázat utolsó sora át van ragasztva. Ebben az esetben megerősítjük, hogy a csomagoláson feltüntetett információk helyesek és megfelelnek a termék tényleges összetételének.
Allergén információ: Az allergéneket félkövér betűvel emeltük ki a termék összetevőinél.
