Gullón Maria keksz 200g
Ár:
579 Ft
| Hozzáadott cukormentes keksz édesítőszerrel. Laktóz-, tej-, tojásmentes termék, nem tartalmaz mogyoróféléket. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Búzaliszt 67% édesítőszer: maltitol, magas olajsav tartalmú napraforgó olaj 10%, növényi rost, térfogatnövelő szer: nátrium és ammónium-hidrogén-karbonát, só, emulgeálószer: szójalecitin, aromák, antioxidáns: nátrium metabiszulfit.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1713 kJ / 409 kcal |
| Zsír | 11 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,3 g |
| - egyszeresen telítetlen | 8,3 g |
| - többszörösen telítetlen | 1,4 g |
| Szénhidrát | 75 g |
| - amelyből cukrok | <0,5g |
| Cukoralkohol | 19g |
| Keményítő | 56g |
| Rost | 4,5g |
| Fehérje | 7g |
| Só | 1g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.122 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.290 Ft
