Gullon Dorada diet nature sugar free 330 g
Ár:
1.011 Ft
| Hozzáadott cukormentes, tojásmentes sütemény édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: búzaliszt 63%, magas olajsavtartalmú növényi olaj 18%, édesítőszer (izomaltóz, maltitol, kálium-aceszulfám), növényi rost, térfogatnövelőszer (nátrium- és ammónium-bikarbonát), só, tejszármazék, vanília aroma
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 1896kJ / 453kcal |
| Fehérje: | 6,5 g |
| Sénhidrát: | 68,5 g |
| - ebből cukor: | 0,5 g |
| - cukoralkohol: | 15,8 g |
| Zsír: | 19,1 g |
| Élelmi rost: | 2,8 g |
Nyomokban szezámmagot és szóját tartalmazhat!
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.007 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.016 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.016 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.039 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
963 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
950 Ft
