Gullon cukormentes nápolyi vaniliás 60g
Ár:
349 Ft
|
Vaníliás ízű nápolyi cukormentes krémtöltelékkel amely diabetikus étrendbe beilleszthető. Inzulinrezisztensek is fogyaszthatják Praktikus kis csomagolásában |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: vanilia ízesítésű krém 71% (édesítőszer (maltit, izomalt), növényi zsír (pálma és pálmamag), polidextróz, búzakeményítő, emulgeálószer (szójalecitin), aroma), búzaliszt 28%, növényi zsír (pálma), emulgeálószer (szójalecitin), só, térfogatnövelő szerek (nátrium- és ammónium-hidrogén-karbonát), színezék (béta-karotin). Élelmi rostban gazdag. Nyomokban tejet és dióféléket tartalmazhat.
| Átlagos tápérték adatok | 100 g-ban |
|---|---|
| Energiatartalom | 1 798 kJ / 431 kcal |
| Zsír | 22 g |
| amelyből telített zsírsavak | 12 g |
| Szénhidrát | 63 g |
| amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | 10 g |
| Fehérje | 3 g |
| Só | 0,15 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
561 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
775 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
809 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
916 Ft
