Gullon Choco chips gluten free 200 g
Ár:
1.122 Ft
| Gullón Sin Gluten Chip choco egy gluténmentes keksz, amely hozzáadott cukor nélkül készül. Gazdag csoki darabokkal van diszitve. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Csokoládé darabkák (22%) (cukor, kakaómassza, kakaóvaj, emulgeálószer ( szójalecitin )), növényi olaj (14%) (magas olajsavtartalmú napraforgóolaj), rizsliszt, kukoricaliszt, kukoricakeményítő, oligofruktóz, cukor, rizskeményítő, kakaópor 3%, kelesztőszerek ( nátrium-hidrogén-karbonát és ammónium-hidrogén-karbonát), só, aromák, emulgeálószer ( szójalecitin )
Nyomokban tejet tartalmazhat
Átlagos tápérték 100 g termékben| 0,6 g | Só |
| Fehérje | 4,2 g |
| Rost | 7,3 g |
| amelyből cukrok | 19,0 g |
| Szénhidrát | 64,0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 4,6 g |
| Zsír | 20,0 g |
| Energia | 1958 kJ / 467 kcal |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.115 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.115 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.290 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
801 Ft
