Glulu's FreeFrom Cukormentes Citromos keksz 100g
Ár:
615 Ft
| Citromos ízesítésű cukor- és gluténemntes keksz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, kókuszolaj, barna rizsliszt, gluténmentes zabliszt, édesítőszer (eritritol), barna rizsdara, bambuszrost, őrölt narancshéj, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), természetes citrom aroma 0,18% (természetes aromaanyagok, aroma készítmények, aromaanyagok, etil-alkohol, benzil-alkohol, antioxidáns: BHA) himalája só. Nyomokban mandulát és szezámmagot tartalmazhat!
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
| Energia | 1692 kJ / 407 kcal |
| Zsír | 26 g |
| - amelyből telített zsírsav | 22 g |
| Szénhidrát | 58 g |
| - amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 6,7 g |
| Fehérje | 3,3 g |
| Só | 0,12 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
