Glulu Free From cukormentes natúr grissini 70g
Ár:
519 Ft
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: barna rizsliszt, köles liszt, kókuszolaj, tápióka keményítő, himalája só, útifűmaghéj (psyllium husk), gluténmentes inaktív sörélesztőpehely, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát). Nyomokban szezámmagot és mandulát tartalmazhat! Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, vegán
Átlagos tápérték 100g termékben:
| Energia | 1693 kJ / 411 kcal |
| Zsír | 19 g |
| amelyből telített zsírsav | 16 g |
| Szénhidrát | 58 g |
| amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 5 g |
| Fehérje | 3 g |
| Só | 2,3 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
615 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
