Fit rizskása eper vanília 60g
Ár:
420 Ft
| Rizskása inulinnal, szárított eperdarabokkal és vaníliaízesítéssel. A Fit Reggeli Rizskása nagymértékben hozzájárul az egészséges táplálkozás elterjesztéséhez, mert rendkívül sok pozitív élettani hatása van. Glutén- és pálmazsír mentes, rostban gazdag, hozzáadott tartósítószert- és színezéket sem tartalmaz, valamint egyes Rizskásák hozzáadott cukrot nem tartalmaznak, valamint 30%-kal csökkentett a cukortartalmuk. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: rizsliszt 40,9%, glükóz-szirup, részben hidrogénezett szójaolaj, fruktóz, inulin 6,4%, kukoricakeményítő, fagyasztva szárított eper 1,5%, szójafehérje, tejfehérje, étkezési só, természetes aroma, stabilizátor: E 340; emulgeálószer: E 471; csomósodást gátló anyag: E 551.
Figyelem! Nyomokban földimogyorót és dióféléket tartalmazhat.
Tárolás: Száraz és hűvős helyen tárolandó.
Kiszerelés: 60g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1707 kJ/405 kcal |
| Zsír | 10 g |
| amelyből telített zsírsavak | 2,3 g |
| Szénhidrát | 71 g |
| amelyből cukrok | 13 g |
| Rost | 6,7 g |
| Fehérje | 4,5 g |
| Só | 0,83 g |
