Fit Rizskása Áfonyás 60g
Ár:
405 Ft
| Áfonyás rizskása fruktózzal és inulinnal. Gluténmentes, élelmirost-forrás. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Rizsliszt 41%, Glükóz-szirup, Napraforgóolaj, Fruktóz 8,4%, Inulin 6,4%, Kukoricakeményítő, Szójafehérje, Fagyasztva szárított áfonya 1,5%, Aroma, Stabilizátor: E 340, Tejfehérje, Étkezési só, Emulgeálószer: E 471, Csomósodást gátló anyag: E 551.
Elkészítési javaslat: a csomag tartalmát (60 g) alaposan keverje el kb. 170 ml forró vízben, majd 3-5 perc oldódás után fogyassza.
Tárolása: száraz, hűvös helyen tárolandó.
Allergének: nyomokban földimogyorót és dióféléket tartalmazhat.
| Átlagos tápértékek | 100 g termékben |
| Energia | 1735 kJ / 412 kcal |
| Zsír | 10 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,1 g |
| Szénhidrát | 71 g |
| - amelyből cukrok | 13 g |
| Rost | 7,0 g |
| Fehérje | 6,0 g |
| Só | 0,81 g |
