ERDBEER-LIMETTE eper lime gyümölcs Ice tea 45 g
Ár:
1.155 Ft
|
Nyári szomjoltó hozzáadott cukor nélkül, de maximális ízzel! Lehetséges? Igen, az eper-lime jeges teával. A kifejezetten hideg vízzel való elkészítésre kifejlesztett jeges tea ideális felfrissülést biztosít a forró nyári napokon. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
- hibiszkuszvirág
- Apfel
- csipkebogyó
- 7 % eper aroma
- stevia levél
- 6 % lime aroma
- eperdarabok
- lime héj
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 8 / 2 kj / kcal |
| zsír | <0,1 g |
| ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| szénhidrát | 0,2 g |
| ebből cukor | 0,2 g |
| fehérje | 0,2 g |
| só | 0,01 g |
