Egészségmarket Paleo Dark Delight étcsokoládé egész mogyoróval 80g
Ár:
1.490 Ft
| Gluténmentes, paleo, vegán, hozzáadott cukrot nem tartalmazó ellenállhatatlanul intenzív, 85% kakaótartalmú étcsokoládé. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS ÉS PARAMÉTEREK
| Átlagos tápérték adatok 100 g termékben | |
| Energia | 2374 KJ/575 Kcal |
| Zsír | 53,8 g |
| amelyből telített zsírsavak | 29,5 g |
| Szénhidrát | 15,5 g |
| amelyből cukrok | 0,5 g |
| amelyből poliolok | 8,3 g |
| Fehérje | 10,6 g |
| Só | 0,02 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.490 Ft
