Éden Prémium Kölestészta szarvacska 200g
|
Köleslisztből készült gluténmentes szarvacska száraztészta. Az Eden Premium kölestészta saját recept alapján készül tésztaüzemünkben. Kellemes sárga színét a leheletnyi kurkumának köszönheti, állagát főzés után is megtartja. A tésztához nem használtunk tojást és szóját sem. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kölesliszt (90%), ivóvíz, útifű maghéj liszt, kurkuma
Elkészítési javaslat: Forrásban lévő vízben, alacsony hőfokon 2-4 percig főzzük, ha kész leszűrjük és bő vízzel öblítjük. Ízlés szerint tálaljuk. Jó étvágyat!
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1399 kJ / 331 kcal |
| Zsír | 2,7 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 64 g |
| -amelyből cukrok | < 0,5g |
| Rost | 5,6 g |
| Fehérje | 9,6 g |
| Só | <0,01 g |
Tárolás: száraz, hűvös, napfénytől védett helyen
Gluténmentes termékeket előállító üzemben készült.
Allergén információ: A termék dióféléket is feldolgozó üzemben készült. Nyomokban mustárt és szezámmagot tartalmazhat.
Származási hely: Magyarország
Nettó tömeg: 200 g
Minőségét megőrzi: a csomagoláson jelzett időpontig
