Éden Prémium Gluténmentes Sörélesztőpehely 100g
Ár:
1.090 Ft
| A sörélesztő pehely egy inaktív élesztőféleség, mely ásványianyagokban és vitaminban bővelkedhet. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Sörélesztő pehely gluténmentes 100g-os kiszerelésben.
Felhasználás: a sörélesztő pehely elsősorban a vegánok körében ismert, mert a sajtos ízvilága miatt jól helyettesíti a sajtot számos receptben. Bármire rá lehet szórni, mint a parmezánt, lehet vele főzelékeket, krémleveseket sűríteni, szószokat készíteni. A sörélesztő pehely egy inaktivált élesztő, amelyet a sörgyártás során használnak - innen is ered az elnevezése. Élesztő allergiások és candidások is fogyaszthatják.
Használhatjuk tésztaételekhez, szószokhoz, mártásokhoz, mártogatósokhoz, egytálételekhez, levesekhez is.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1345 KJ / 320 Kcal |
| Zsír | 4,8 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 1,6 g |
| Szénhidrát | 9 g |
| – amelyből cukrok | 9 g |
| Rost | 27 g |
| Fehérje | 47 g |
| Só | 0,5 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
1.020 Ft
929 Ft
