Éden Prémium Bio kókuszchips 100g
Ár:
539 Ft
| A bio kókuszchips büntetlen csemege lehet mindenki számára. Sima chips helyett nassolj inkább bio kókuszchipset, a tested hálás lesz érte. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Ásványi anyagokban gazdag egészséges nassolnivaló. Fogyasztható önmagában, de kiválóan felhasználható salátákhoz, levesekhez, kásákhoz, desszertekhez és süteményekhez is.
Összetétel: 100% BIO kókusz
Származási hely: Fülöp-szigetek
Allergén információ: A termék dióféléket feldolgozó üzemben készült.
Kiszerelés: 100g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 2761 Kj/ 660 kcal |
| Zsír | 64,5g |
| – amelyből telített zsírsavak | 57,2g |
| Szénhidrát | 23,7g |
| – amelyből cukrok | 7,35g |
| Rost | 16,3g |
| Fehérje | 6,88g |
| Só | 0,09g |
