Éden Prémium Bake Free HÁZI KENYÉR Lisztkeverék 1000g
| Konyhakész lisztkeverék. Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes, kukoricaliszt-, és keményítőmentes, burgonyamentes, rizsmentes, vegán, élelmi rostban gazdag, hozzáadott zsiradék nélküli kenyerek és péksütemények készítéséhez. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes lisztkeverék (kölesliszt [köles: Lengyelország], quinoaliszt), tápióka keményítő, rostkeverék (útifű maghéj liszt, bambuszrost liszt), térfogat növelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályzó anyag (citromsav)
Felhasználási terület: gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes, kukoricaliszt-, és keményítőmentes, burgonyamentes, rizsmentes, vegán, élelmi rostban gazdag, hozzáadott zsiradék nélküli kenyerek és péksütemények készítéséhez.
Tárolás: Száraz, hűvös helyen.
Allergén információ: A termék dióféléket is feldolgozó üzemben készült.
Nettó tömeg: 1000 g
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben: |
| Energia | 1352 kJ/324 kcal |
| Zsír | 2,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 61 g |
| - amelyből cukrok | 0,5 g |
| Rost | 15 g |
| Fehérje | 8 g |
| Só | 0,04 g |
