Éden Premium Bake-Free Házi cirokkenyér lisztkeverék 500g
|
Gluténmentes lisztkeverék házi kenyerek készítéséhez |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: fehér cirokliszt (54%), tápiókakeményítő, útifűmaghéjliszt, aranylenmagliszt
Felhasználási terület: gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes, kukoricaliszt mentes, kukoricakeményítő-mentes, burgonyamentes, rizsmentes, vegán, növényi alapú, hozzáadott cukor-mentes, akár hozzáadott zsíradék-mentes, élesztővel készült fehércirok kenyér. A megadott receptekbe az élesztő nem cserélhető sütőporra.
Allergén információ: A termék mustárt, zellert, szezámmagot, szóját, dióféléket, kén-dioxidot és szulfitokat is feldolgozó üzemben készült.
Tárolás: száraz, hűvös, napfénytől védett helyen.
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes úton előforduló cukrot tartalmaz.
Származási hely: Magyarország
| Átlagos tápérték | 100 g |
| Energia | 1488 kJ/ 352 kcal |
| Zsír | 2,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 71 g |
| - amelyből cukrok | 1,5 g |
| Fehérje | 7,7 g |
| Só | 0,01 g |
