Dr.Steinberger - Az immunrendszer támogatására - 750 ml
|
CINKGLÜKONÁTTAL ÉS C-VITAMINNAL DÚSÍTOTT VEGYES GYÜMÖLCSLÉ Élvezze ezt a frissítő, selymes, egymással harmonizáló gyümölcsökből készült levet. Az acerola természeténél fogva C-vitaminban gazdag. A C-vitamin és a cink együttesen hozzájárulnak az immunrendszer megfelelő működéséhez. A cink a szervezetben számos feladatot lát el. Ezt a nyomelemet a szerveztünk nem tudja előállítani és csupán korlátozottan tudja tárolni. Ezért szükséges megfelelő mennyiségben és gyakorisággal a táplálkozás révén bevinni. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Fogyasztási javaslat: napi 150 ml
Összetevők: almalé, mangóvelő, almavelő, acerolavelő, C-vitamin, cink-glükonát
Kiegyensúlyozott, változatos étrendet és egészséges életmódot ajánlunk.
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Kiszerelés | 750 ml |
| Energia | 221 kJ (52 kcal) |
| Zsír | < 0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | < 0,1 g |
| Szénhidrát | 13 g |
| Amelyből cukrok | 12 g |
| Rost | < 0,5 g |
| Fehérje | < 0,5 g |
| Só | 0,03 g |
| C-vitamin | 160 mg |
| Cink | 1,5 mg |
