Dr.Steinberger - A szív egészségéért - 750 ml
Ár:
2.090 Ft
|
KÁLIUMMAL, MAGNÉZIUMMAL ÉS GALAGONYA KIVONATTAL DÚSÍTOTT VEGYES GYÜMÖLCSLÉ Extra vitalitás a mindennapi élethez. Hatféle értékes gyümölcsből, valamint az egészséges szívműködés támogatása érdekében káliummal és magnéziummal dúsítva készül ez a különleges ízű gyümölcslé. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Fogyasztási javaslat: napi 150 ml
Összetevők: almalé, fehérszőlőlé, almavelő, csirimojóvelő, fekete berkenyelé (arónialé), tőzegáfonyalé, káliumcitrát, magnéziumcitrát, galagonya kivonat (4:1)
Kiegyensúlyozott, változatos étrendet és egészséges életmódot ajánlunk.
| Átlagos tápérték | 100 ml-ben |
| Kiszerelés | 750 ml |
| Energia | 230 kJ (55 kcal) |
| Zsír | < 0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | < 0,1 g |
| Szénhidrát | 13 g |
| Amelyből cukrok | 13 g |
| Rost | < 0,5 g |
| Fehérje | < 0,5 g |
| Só | 0,03 g |
| Kálium | 300 mg |
| Magnézium | 56,0 mg |
