Dr. Lenkei Ligetszépe olaj 250 ml
Ár:
15.520 Ft
| Hidegen sajtolt nemes olaj, amely telítetlen zsírsavakban gazdag. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Javasolt napi adag: egy teáskanál (5 ml) olaj.
Összetevők: bio ligetszépe olaj.
Fontos! Földimogyorót, dióféléket, zellert, mustárt, szezámmagot, glutént, tejet és szulfitokat feldolgozó üzemben készült.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 3 700 kJ / 900 kcal |
| Zsír | 100 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 9,8 g |
| - egyszeresen telítetlen zsírsavak | 5,6 g |
| - többszörösen telítetlen zsírsavak | 85 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| - amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
15.200 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
12.700 Ft
Raktáron
18.750 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
19.840 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
19.840 Ft
