Dr. Chen Szűztea Keksz 120g
Ár:
1.270 Ft
| A szűztea és a különféle zöldségek rost anyagot tartalmaznak, amit az emberi szervezet csak részben képes megemészteni. Az élelmi rostokban gazdag táplálkozás elősegíti a normál bélműködést, annak megfelelő ritmusát, valamint hozzájárul a teltségérzet kialakulásához. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A Szűztea kekszet fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt ajánljuk.
A szűztea és a különféle zöldségek rost anyagot tartalmaznak, amit az emberi szervezet csak részben képes megemészteni. Az élelmi rostokban gazdag táplálkozás elősegíti a normál bélműködést, annak megfelelő ritmusát, valamint hozzájárul a teltségérzet kialakulásához.
A Szűztea kekszet fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt ajánljuk.
Összetevők: búzaliszt, étolaj, Szűztea rost (5%), növényi rostok, ízesítők, só, vaj.
| Átlagos tápértékek | 100g-ban |
| Energia | 1948 kJ / 463 kcal |
| Zsír | 18 g |
| - ebből telített zsírsav | 8,2 g |
| Szénhidrát | 70,1 g |
| - ebből cukokrok | 0 g |
| Rost | 6,1 g |
| Fehérje | 5,32 g |
| Só | 0,48 g |
