Dia-Wellness Vörösboros Málna lekvár 380g
Ár:
2.668 Ft
| Vörösboros málna lekvár C-vitaminnal tartalommal, hozzáadott répacukrot nélkül, édesítőszerekkel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Hozzáadott C-vitaminnal. A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez. Figyeljen a kiegyensúlyozott és változatos táplálkozásra. Hozzáadott répacukrot nem tartalmaz! Édesítőszerrel készült.
Kiszerelés: 380g
Összetevők: málna 42%, élelmi rost, gyümölcsből kivont természetes szirup, oligofruktóz, almavelő, sűrítőanyag: pektin, vörösbor kivonat 1,4 %, étkezési sav: citromsav, antioxidáns: aszkorbinsav, tartósítószer: Kálium-szorbát, aroma, édesítőszer: szukralóz.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 536 kj/ 130 kcal |
| Zsír | 0,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,0 g |
| Szénhidrát | 16,1 g |
| - amelyből cukrok | 14,9 g |
| Rost | 30,6 g |
| Fehérje | 0,6 g |
| Só | 0,01 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.643 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.536 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.420 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.577 Ft
