Dia-Wellness Rigatoni Száraztészta 250g
|
A Dia-Wellness Csökkentett szénhidrát tartalmú rigatoni tészta segítségével pillanatok alatt el tudod készíteni a mennyei ízű, olaszos vacsorádat. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: TL búzaliszt, lisztkoncentrátum (rezisztens keményítő (kukorica), búzafehérje, növényi rost, növényi zsír (pálma), stabilizálószer: pektin, guar-gumi, maltodextrin, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek (amiláz, lipáz), tojás
Allergén: glutén, tojás
Elkészítés: a tésztát ötszörös mennyiségű forró, lobogó,sós vízbe tesszük,és óvatosan keverve 6-10 perc alatt puhára főzzük. Vagy: újra-forrástól számítva 2 percig főzzük, majd lefedve, levéve a tűzről,puhára duzzasztjuk. Ahhoz, hogy tökéletes állagú tésztát kapjunk, fontos, az elkészítési javaslatok betartása!
Kiszerelés: 250 g
| Tápanyag | 100 g termékben |
| Energia | 1363 KJ/327 kcal |
| Zsír | 4,3g |
| - amelyből telített | 1,0g |
| Széndidrát | 42,0g |
| - amelyből cukrok | 0,6g |
| Rost | 30,1g |
| Fehérje | 15,0g |
| Só | 0,13g |
