Dia-Wellness Sütőliszt 5kg
Ár:
8.994 Ft
| Szénhidátcsökkentett, univezális sütőliszt. Élelmi rostban gazdag, fehérje forrás! A fehérje hozzájárul a normál csontozat fenntartásához. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kiszerelés: 5 kg
Összetevők: búzaliszt, búzafehérje, élelmi rost, zabpehelyliszt, resistens keményítő, tejfehérje, búzakorpa, növényi olaj (repce), étkezési sav: tejsav, emulgeálószer: E 471, sűrítőanyag: guar-gumi, pektin, lisztkezelőszer: ascorbinsav, enzimek
Allergén: glutén, tej
Felhasználás: önmagában használható, általános konyhai használatra.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1401 kJ/333 kcal |
| Zsír | 2,1 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 56,0 g |
| - amelyből cukrok | 0,6 g |
| Rost | 8,5 g |
| Fehérje | 18,4 g |
| Só | 0,06 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.606 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.086 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
5.124 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.068 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.819 Ft
