Dia-Wellness Piskótaliszt 500g
| Kényelmi keverék rugalmas, csökkentett szénhidráttartalmú piskóta készítéséhez. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: búzaliszt, búzafehérje, élelmirost, zabpehelyliszt, tejfehérje, étkezési sav,tejsav, emulgeálószer:E471, búzakorpa, növényi zsír( repce), lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek
Felhasználási javaslat:
Hozzávalók:
- 110g Dia-Wellness piskótaliszt,
- 6 db M-es méretű tojás,
- 60 g Dia-Wellness 1:2 cukorhelyettesítő VAGY 120 g Paleolit Almacukor.
Elkészítés: a tojásokat óvatosan szétválasztjuk. A tojássárgáját a cukorrésszel habosra keverjük, a tojásfehérjét kemény habbá verjük majd hozzáadjuk a sárgájához. A lisztet óvatosan keverjük hozzá, nehogy összetörjük a habot. Kilisztezett tortaformában 180°C-on aranybarnára sütjük.
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1465 kj/346 kcal |
| Zsír | 1,7 g |
| - ebből telített | 0,5 g |
| Szénhidrát | 63,1 g |
| - ebből cukor | 0,5 g |
| Rost | 6,6 g |
| Fehérje | 16,3 g |
| Só | 0,03 g |
